Het jaar loopt ten einde en Edwin Wierda bespreekt in de beursupdate het afgelopen jaar en blikt vooruit op 2020. In deze update spreekt Edwin Wierda over de toestand op de financiële markten en de gevolgen die deze hebben gehad op de beleggingsportefeuille. Ook legt hij uit wat de visie van Wierda en Partners Vermogensbeheer is op de huidige situatie, wat wij verwachten en wat onze strategie is als het gaat om het inrichten en beheren van uw beleggingsportefeuille.
Heeft u vragen of wilt u een afspraak maken voor een kennismaking? Vul dan onderstaand formulier in. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Als u meer wilt weten, schroom dan niet en neem contact met ons op.
Beleggen kent risico's. Uw inleg kan minder waard worden.
Elke maand spreekt Edwin Wierda met Harry Mens in Business Class op RTL7 over de ontwikkelingen op de beurs. Kijk hier de afleveringen terug!
Vraag onze maandelijkse beursupdate aan en bekijk onze mening over: